Четвер, 22.08.2019, 09:12
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Миколаївська гімназія №41

Меню
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Категорії розділу
1 [87]
Свята та конкурси [179]
Наука [144]
Виховна робота [195]
Гімназія 41 (2015)
Гімназія 41 (2014)
Гімназія 41 (2012)
Наше опитування
Найулюбленіший предмет

Всього відповідей: 1463
Пошук по сайту
Map of visits
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Грудень » 9 » Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
20:57
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Хімія (учитель Шевченко О. Г.)
Юзва Марія (9-Б) - ІІ місце
Кельїн Данило (7-А) - І місце
Дітковська Ульяна (7-А) - ІІІ місце
Тимченко Артем (7-А) - ІІІ місце
Колосюк Андрій (11-А) - ІІ місце

Трудове навчання (обслуговуюча праця) (учитель Кульчицька Т.І.)
П’яткова Катерина (10-А) - ІІ місце
Діденко Вероніка (8-В) - ІІІ місце

Трудове навчання (учитель Мельник В.І.)
Сахошко Леонід (8-А) - ІІ місце

 Географія (учитель Слободян Т.Г.)
Бордакова Олена (8-А) - ІІ місце
Маскало Массіміліано (8-В) - ІІІ місце
Захаров Нікіта (11-Б) - ІІІ місце

Іспанська мова
Божок Максим (7-А) - ІІ місце

Правознавство (учитель Мороз А.А.)
Чумак Андрій (9-А) - ІІІ місце
Бурій Дар’я (9-Б) - ІІІ місце

Інформаційні технології (учитель Пиртя Т.О.)
Осадчий Сергій (8-Б) - І місце 
Дериволков Денис (8-Б) - І місце 
Михайлюк Нікіта (8-Б) - ІІ місце 
Копченко Анастасія (8-Б) - ІІ місце 
Петров Ігор (8-Б) - ІІІ місце 
Фомічов Сергій (8-Б) - ІІІ місце 
Асауляк Дар’я (9-А) - ІІ місце
Дідріхс Антон (10-А) - ІІ місце 
Михайлов Олександр (11-А) - ІІІ місце 
Руденко Анна (11-А) - ІІ місце 

Математика
Ощепков Гліб (7-Б) - ІІІ місце (уч. Крюк Т. М.)
Бутрій Віталій (9-А) - ІІІ місце (уч. Усенко Л. О.)

Німецька мова
Мунтян Влада (9-А) - ІІІ місце (уч. Каріцька Г. М.)
Філіпцев Павло (9-А) - ІІІ місце (уч. Каріцька Г. М.)
Чуприна Євгеній (10-Б) - ІІІ місце (уч. Рижова О. В.)
Марчук Катерина (11-А) - ІІІ місце  (уч. Рижова О. В.)

Українська мова й література
Романова Аліна (7-Б) - ІІІ місце (уч. Зуб О. І.)
Величко Катерина (9-Б) - ІІІ місце (уч. Величко І. В.)
Доній Аліна (9-Б) - ІІІ місце (уч. Величко І. В.)
Моргун Антон (11-Б)  - ІІІ місце (уч. Філатова О. М.)

Біологія (учитель Терещенко Т.М.)
Осадчий Сергій (8-Б) – І місце 
Трусов Даніїл (10-А) – ІІ місце 
Кузьмов Даніїл (8-Б) – ІІІ місце 
Величко Катерина (9-Б) - ІІ місце 
Колосюк Андрій (11-А) - ІІІ місце 

Фізика (учитель Новак Н. М.)
Дітковська Ульяна  (7-А) – ІІ місце 
Юзва Марія (9-Б)  – ІІІ місце 

Історія
Колосов Дмитро  (9-А) – ІІ місце (уч. Мороз А. А.)
Марченко Олександр (9-А) – ІІІ місце (уч. Мороз А. А.)
Доній Аліна (9-Б) – ІІІ місце (уч. Мороз А. А.)
Онищенко Нікіта (10-А) – ІІІ місце (уч. Майборода Л. М.)
Захаров Нікіта (11-Б)  - ІІ місце (уч. Мороз А. А.)
Кирюшко Анастасія (11-Б) – ІІІ місце (уч. Мороз А. А.)

Англійська мова
Кирюшко Анастасія (11-Б) – ІІ місце (уч. Гнибіда С. І.)
Гапчук Максим (10-А) – ІІІ місце (уч. Трост М. О.)
Бурій Дар’я (9-Б) – ІІІ місце (уч. Ляхова М. О.)
Богомолова Єлизавета (9-Б) – ІІ місце (уч. Ляхова М. О.)
Клок Поліна (8-В) – І місце (уч. Журило І. Ю.)

Переглядів: 213 | Додав: Style | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar