Четвер, 13.12.2018, 07:57

Map of visits

Головна » Свята та конкурси

Чарівні жінки!

Щиро вітаю вас з прекрасним святом Весни, Любові, Краси - 8 Березня!

Все найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою.

Нехай цей день, любі жінки, увійде у Вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.

Бажаю Вам доброго здоров’я, щедрої долі, життєвих успіхів і щедрот, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій.

Хай перші промені весни принесуть Вам гарний настрій, чарівні посмішки, найкращі квіти, ніжні слова коханих, увагу та піклування близьких людей.

З найкращими побажаннями
директор Миколаївської гімназії №41
Масюта Людмила Юріївна

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 513 | Додав: Style | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

Гімназійний онлайн-конкурс фотографій "Світ моїх захоплень"

Розпочато голосування!
Щоб віддати свій голос за фото, необхідно перейти за посиланням на сторінку у ВК, обрати фото та натиснути "Мені подобається" над цим фото. Голосування завершується в неділю 19 лютого о 23.55. Результати конкурсу будуть оголошені у понеділок за кількістю набраних "лайків".

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 300 | Додав: Style | Дата: 06.02.2017 | Коментарі (0)

До Дня української писемності та  в рамках декади української мови був проведений конкурс юних поетів «З любов’ю до України».
Вітаємо переможців!

І місце – Беляєв Дмитро (5-В )
ІІ місце – Бойченко Анастасія (6-А)

ІІ місце   Ліщинський Данііл (6-Б)
ІІІ місце – Моргун Антон (9-А)

ІІІ місце –  Сологашвілі Лада(6-А)
ІІІ місце –Галайда Ольга (6-А)
ІІІ місце –Лещенко Світлана (6-Б)
ІІІ місце –Пронькіна Юлія (6-Б)

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 157 | Додав: Style | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

28 жовтня, на передодні «Halloween», учні 7-В класу взяли участь у надзвичайно цікавих розвагах – святкування традиційного американського свята «Helloween». Гімназисти дізналися багато цікавого про історію святкування «Helloween», про це їм розповіли учениці філологічного класу Барашко Юлія та Карпова Марія (10-А класу). Семикласники захоплено виконували завдання англійською мовою, танцювали, грали у рухливі ігри. Свято принесло надзвичайне захоплення учасникам і глядачам.

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 170 | Додав: Style | Дата: 30.10.2016 | Коментарі (0)

15 грудня 2016 року відбудеться міжнародна природнича гра "Геліантус" на основі заннять хімії,фізики,біологіїта географії.Реєстрація учасників відбувається до 14.11.2016 у кабінеті №24.Сайт конкурсу http://helianthus.com.ua/.За додатковою інформацією звертатися до Шевченко Оксани Григоріївни.

Бажаємо успіхів!

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 191 | Додав: maximdudaev | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)

Учні нашої гімназії взяли участь у районному фестивалі ЮІР та посіли ІІІ місце. Вітаємо членів команди: Ніколайчук Єлизавету,  Лисенко Валерію, Щербину Олександру, Чернобук Олександру, Марченка Олександра, Сологашвілі Ладу, Дороша Максима, Галицького Микиту, Галущака Максима, Міщенка Станіслава! Дякуємо за підготовку команди Демчишиній О.М.,  Кононніковій Н.В.

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 196 | Додав: maximdudaev | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

12 жовтня в Миколаївському краєзнавчому музеї відбулось свято за участю учнів 6-А та 6-Б класів до Дня захисника України та Дня козацтва. Діти та батьки мали можливість зануритись у світ славного минулого українського козацтва, при цьому брати активну участь у різноманітних інтерактивних іграх, пов'язаних із традиціями та звичаями запоріжців.

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 206 | Додав: maximdudaev | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

З Днем Вчителя!
Дай Вам, Боже, днів щасливих,
Дай добра, здоров'я, сили.
Дай любові, згоди, втіхи
Змоги дай - життю радіти
І ділитись словом щирим,
Теплим, радісним, правдивим.
А сьогодні на це свято
Щастя зичим Вам багато.
Хай Вас Бог благословляє
Многих літ Вам ми бажаєм.
Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 460 | Додав: Style | Дата: 30.09.2016 | Коментарі (0)

З метою систематизувати знання учнів про правила безпечної поведінки на вулицях та дорогах;  розширення інтересу до знань Правил дорожнього руху через кмітливість, фантазію, ерудицію серед учнів 5-х класів було проведено  вікторину знавців правил дорожнього руху  «Дорожня грамота». Під час вікторини команди не тільки пригадали правила дорожнього руху, а й довели, що дотримуються правил поведінки на вулицях міста. А результати вікторини наступні:

І місце – 5-Б кл.;

ІІ місце – 5–В кл.;

ІІІ місце – 5-А кл.

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 269 | Додав: maximdudaev | Дата: 27.09.2016 | Коментарі (0)

23 вересня в нашій гімназії пройшов осінній ярмарок, ініціатором якого стали члени самоврядування. На нього завітали не лише учні  та вчителі, а і багато  батьків. На ярмарку панував  гарний настрій, адже зайнятись було чим. Гімназисти підготували яскраві виступи, проводили майстер – класи, конкурси…і просто дарували один одному щирі посмішки.

Категорія: Свята та конкурси | Переглядів: 254 | Додав: maximdudaev | Дата: 24.09.2016 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 17 18 »