Середа, 17.10.2018, 18:38
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Миколаївська гімназія №41

Меню
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Категорії розділу
1 [87]
Свята та конкурси [179]
Наука [143]
Виховна робота [194]
Гімназія 41 (2015)
Гімназія 41 (2014)
Гімназія 41 (2012)
Наше опитування
Найулюбленіший предмет

Всього відповідей: 1431
Пошук по сайту
Map of visits
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Наука

12 листопада 2017 року учні Миколаївської гімназії № 41 брали участь у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка.

Вітаємо наших переможців!

Фаб'янська Валерія (5-Б клас) - ІІІ місце (учитель Орлова В.М.)
Туровцева Ксенія (6-А клас) - ІІ місце (учитель Величко І.В.)
Погребна Поліна (7-В клас) - ІІ місце (учитель Демчишина О.М.)
Горковська Діана (11-Б клас) - ІІІ місце (Гриценко Ю.С.)

Учасниками конкурсу стали Бутрій Віталій (8-А клас) та Мєдвєдєва Анастасія (10-Б клас)

Туровцева Ксенія продовжить змагання й буде представляти наш навчальний закдал 9 грудня 2017 року на обласному етапі конкурсу.

Бажаємо успіхів! Ми пишаємося вами!

Категорія: Наука | Переглядів: 107 | Додав: Style | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо Попову Владиславу, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій у м.Київ.

Бажаємо подальших звершень та перемог!

Категорія: Наука | Переглядів: 116 | Додав: Style | Дата: 17.03.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

   з хімії (учитель Шевченко Оксана Григоріївна)
Колосюк Андрій (9-В клас) - ІІІ місце

   з біології (учитель Терещенко Тетяна Миколаївна)
Бавикіна Вікторія (10-Б клас) - І місце
Щербина Олександра (9-В клас) - ІІ місце
Трусов Данило (8-А клас) - ІІ
 місце (учитель Устинова Мирослава Адамівна)

з інформаційних технологій (учитель Пиртя Тетяна Олегівна)
Попова Владислава (10-А клас) - І місце
Димо Юлія (10-Б клас) - ІІ місце

 з історії 
Захаров Микита (9-Б клас) - ІІ місце (учитель Мороз Антоніна Анатоліївна)
Барашко Юлія (10-А клас) - ІІІ місце (учитель Козлова Людмила Василівна)

з трудового навчання (учитель Кульчицька Тетяна Іванівана)
Гіржева Єлизавета (10-А клас) - І місце
Рижкова Єлизавета (8-Г клас) - ІІ місце

із зарубіжної літератури
Барашко Юлія (10-А клас) - ІІ місце (учитель Щокіна Галина Вікторівна)
Городнічева Юлія (11-Б клас) - ІІІ місце (учитель Васильянц Марина Саркисівна)

Категорія: Наука | Переглядів: 218 | Додав: Style | Дата: 19.01.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо призерів заочного обласного конкурсу комп'ютерної графіки!

Чаленко Інна (11-А клас) - І місце у номінації "Краща 2D-растрова графіка"
Осадчий Сергій (6-Б клас) - ІІ місце у номінації "
Краща  2D-растрова графіка"
Колода Єлизавета (11-Б клас) - ІІ місце у номінації "
Краща  2D-векторна графіка".

Також дякуємо усім учням за участь у конкурсі (Петрову Ігорю (6-Б), Фомічову Сергію (6-Б), Тебякіній Анастасії (5-А), Бурдун Анастасії (6-Б), Галущаку Максиму (10-Б))

Категорія: Наука | Переглядів: 148 | Додав: Style | Дата: 17.01.2017 | Коментарі (0)

Всеукраїнський тиждень англійської мови в Миколаївській гімназії №41

Завершується рік англійської мови в Україні. Протягом року у нас в гімназії відбулося багато цікавого; відкриті уроки вчителів, декада англійської мови, різноманітні ігри, конкурси, квести; Діти з задоволенням відвідували мовний табір, брали участь у конкурсі присвяченому творчості В. Шекспіра, переглядали і писали власні вірші стіннівки, були учасниками інтернет-олімпіади «Гринвіч».

Всеукраїнський тиждень англійської мови в гімназії розпочався цікавою радіолінійкою про актуальність вивчення англійської мови.  З понеділка по п’ятницю учні могли ознайомитися з виставкою стіннівок та творчих робіт.

В класах були проведені незвичайні уроки, на яких з захопленням розмовляли, грали, співали і навіть робили драматизації тільки англійською мовою.

Сам  День Англійської мови запам’ятався відкриттям Музичної Вітальні, де фронтмен групи “White Sunday” ознайомив старшокласників з музичними стилями Великої Британії та США і дав невеликий концерт.

Наприкінці тижня п’ятикласники змагалися за титул кращого знавця англійської мови у вікторині “We know English”.

Завершується 2016 рік, рік Англійської мови, але вивчення іноземних мов на цьому не закінчується.

How many languages you know. So many persons are you!

ФОТО

Категорія: Наука | Переглядів: 182 | Додав: Style | Дата: 25.12.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

   з хімії (учитель Шевченко Оксана Григоріївна)
Колосюк Андрій (9-В клас) - ІІ місце
Колосов Дмитро (7-А клас) - ІІІ місце
Марченко Олександр (7-А клас) 
- ІІІ місце
Онищенко Нікіта  (8-В клас) - ІІІ місце
Щербина Олександра (9-В клас) - ІІІ місце
Бавикіна Вікторія (10-Б клас) - ІІІ місце
Ворошилов Даніїл  (11-Б клас) - ІІІ місце

   з інформатики (учитель Соколенко Василь Віталійович)
Сербін Андрій (8-Г клас) - ІІІ місце

   з географії (учитель Слободян Тамара Георгіївна)
Онищенко Нікіта  (8-В клас) - ІІІ місце
Дідріхс Антон (8-А клас) - ІІІ місце
Чуприна Євген (8-Б клас) 
- ІІІ місце
Трусов Данило (8-А клас) - ІІІ місце
Захаров Нікіта (9-Б клас) - ІІІ місце
Гіржева Єлизавета (10-А клас) - ІІ місце

 з історії
Онищенко Нікіта  (8-В клас) - ІІІ місце (учитель Козлова Людмила Василівна)
Захаров Микита (9-Б клас) - І місце (учитель Мороз Антоніна Анатоліївна)
Кирюшко Анастасія (9 клас) - ІІІ місце (учитель Мороз Антоніна Анатоліївна)
Барашко Юлія  (10-А клас) - І місце (учитель Козлова Людмила Василівна)
Гіржева Єлизавета  (10-А клас) - ІІІ місце (учитель Козлова Людмила Василівна)

 з математики
Михайлюк Нікіта  (6-Б клас) - ІІ місце (учитель Усенко Лариса Олександрівна)
Бутрій Віталій  (7-А клас) - ІІІ місце (учитель Усенко Лариса Олександрівна)
Колосюк Андрій  (9-В клас) - ІІІ місце (учитель Богдан Тетяна Дмитрівна)

 з обслуговуючої праці (учитель Кульчицька Тетяна Іванівна)
Рижкова Марія (8-Г клас) - ІІ місце
Пилюга Юлія (7-Б клас) - ІІІ місце
Гіржева Єлизавета (10-Б клас) 
- ІІ місце

з технічної праці (учитель Мельник Василь Іванович)
Галайда Артем (8-А клас) - ІІІ місце

з фізики (учитель Новак Неля Миколаївна)
Чумак Андрій (7-А клас) - ІІІ місце
Марченко Олександр (7-А клас) - ІІІ місце
Будак Михайло (8-А клас) 
- ІІ місце

з інформаційних технологій (учитель Пиртя Тетяна Олегівна)
Дериволков Денис (6-Б клас) - ІІІ місце
Параскун Артем (9-А клас) - ІІІ місце
Гергіль Іван (10-А клас) 
- ІІІ місце
Димо Юлія (10-Б клас) - ІІ місце
Попова Владислава (10-А клас) - ІІ місце

Колода Єлизавета (11-Б клас) - ІІІ місце

з англійської мови
Флок Юлія (8-Б клас) - ІІІ місце (учитель Рижова Олена Володимирівна)
Іванова Єлизавета (10-А клас) - ІІ місце (учитель Трост Марина Олександрівна)
Щербина Марія (11-А клас) 
- ІІІ місце (учитель Слепухіна Маргарита Михайлівна)
Чаленко Інна (11-А клас) - ІІІ місце (учитель Слепухіна Маргарита Михайлівна)

з німецької мови (учитель Рижова Олена Володимирівна)
Кисельова Олександра (11-А клас) - ІІІ місце 

 з біології (учитель Терещенко Тетяна Миколаївна)
Щербина Олександра  (9 клас) - ІІ місце
Бавикіна Вікторія (10-Б клас) - ІІ місце
Бондарчук Віталій (11-Б клас) - ІІІ місце
Демчук Анастасія (9-А клас) - ІІІ місце
Трусов Данило (8-А клас) - ІІ місце (учитель Устинова Мирослава Адамівна)

із зарубіжної літератури
Журавель Катерина  (9-А клас) - І місце (учитель Моргун Марія Сергіївна)
Барашко Юлія (10-А клас) - І місце (учитель Щокіна Галина Вікторівна)
Городнічева Юлія (11-Б клас) - І місце (учитель Васильянц Марина Саркисівна)

з правознавства (учитель Мороз Антоніна Анатоліївна)
Новгородцева Аміна  (9-А клас) - ІІІ місце 
Барашко Юлія (10-А клас) - ІІІ місце 

з української мови та літератури
Величко Катерина  (7-Б клас) - ІІ місце (учитель Величко Ірина Сергіївна)
Бутрій Віталій (7-А клас) - ІІ місце (учитель Зуб Ольга Іванівна)
Мєдвєдєва Анастасія (9-Б клас) - ІІІ місце читель Філатова Олена Миколаївна)
Бавикіна Вікторія (10-Б клас) - ІІІ місце 
(учитель Гриценко Юлія Сергіївна)
Городнічева Юлія (11-Б клас) - ІІІ місце 
читель Філатова Олена Миколаївна)

Категорія: Наука | Переглядів: 264 | Додав: Style | Дата: 23.12.2016 | Коментарі (0)

Біоадекватний урок української мови, спрямований на гармонізацію роботи правої і лівої півкуль,  у 9-В класі.

 

Категорія: Наука | Переглядів: 178 | Додав: Style | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

Інтегрований урок з  історії України та фізики у 8-А класі 

   

Категорія: Наука | Переглядів: 269 | Додав: Style | Дата: 30.11.2016 | Коментарі (0)

19-20 листопада відбувся ІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

І місце –   Городнічева Юлія, 11-Б клас
                 Величко Катерина, 7-Б клас

ІІ місце –  Зеленська Олександра,  6-Б 
ІІІ місце – Романова Аліна, 5- Б клас
                 Гусейнова Каміла, 8-Б клас
                 Гіржева Єлизавета, 10-А

Категорія: Наука | Переглядів: 155 | Додав: Style | Дата: 22.11.2016 | Коментарі (0)

18 листопада учні 9-А, 9-Б, 9-В класу взяли участь у квесті «Любіть Україну!», під час якого пригадали  народні традиції та свята, спробували доповнити скарбницю народної мудрості та розповіли про свої почуття до України.

 

Категорія: Наука | Переглядів: 182 | Додав: Style | Дата: 21.11.2016 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 14 15 »