Субота, 16.12.2017, 01:26
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Миколаївська гімназія №41

Меню
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Гімназія 41 (2015)
Гімназія 41 (2014)
Гімназія 41 (2012)
Наше опитування
Найулюбленіший предмет

Всього відповідей: 1320
Пошук по сайту
Map of visits
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Листопад » 24 » ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
13:27
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Російська мова
Ганчева Ольга (9-В) - ІІІ місце (учитель Моргун М.С.)

Історія
Доній Аліна (8-Б) - І місце (учитель Мороз А.А.)
Колосов Дмитро (8-А) - ІІ місце (учитель Мороз А.А.)
Захаров Нікіта (10-Б) - І місце (учитель Мороз А.А.)
Кузьміна Марія (11-Б) - ІІ місце (учитель Козлова Л.В.)
Гіржева Єлизавета (11-А) - ІІ місце (учитель Козлова Л.В.)

Інформатика (учитель Соколенко В.В.)
Туманова Діана (8-Б) - ІІІ місце
Сербін Андрій (9-В) - ІІІ місце
Дідріхс Антон (9-А) - ІІІ місце

Хімія (учитель Шевченко О.Г.)
Михайлюк Нікіта (7-Б) - ІІІ місце
Колосов Дмитро (8-А) - ІІ місце
Марченко Олександр (8-А) - ІІ місце

Філіпцев Павло (8-А) - ІІІ місце
Чумак Андрій (8-А) - ІІІ місце
Колосюк Андрій (10-А) - ІІ місце
Бавикіна Вікторія (11-Б) - ІІ місце

Німецька мова (учитель Рижова О.В.)
Гончаренко Діана (8-Б) - ІІІ місце
Гусейнова Каміла (9-Б) - ІІІ місце 
Карпова Марія (11-А) - ІІІ місце

Англійська мова 
Бурій Дар'я (8-Б) - ІІ місце (учитель Бондар Ю.М.)
Флок Юлія (9-Б) - ІІІ місце(учитель Ковальова Г.Д.)
Кулик Ангеліна (11-А) - ІІІ місце (учитель Трост М.О.)

Зарубіжна література
Іванчикова Марія (9-В) - ІІ місце (учитель Ковальчук Н.М.)
Шамаєв Нікіта (9) - ІІІ місце (учитель Ковальчук Н.М.)
Онищенко Нікіта (9) - ІІІ місце (учитель Ковальчук Н.М.)
Цветкова Софья (10-А) - ІІІ місце (учитель Васильянц М.С.)
Барашко Юлія (11-А) - ІІ місце (учитель Щокіна Г.В.)

Фізика (учитель Новак Н.М.)
Фомічов Сергій (7-Б) - ІІІ місце 
Будак Михайло (9-А) - ІІІ місце

Біологія (учитель Терещенко Т.М.)
Бавикіна Вікторія (11-Б) - І місце
Величко Катерина (8-Б) - ІІ місце
Трусов Данііл (9-А) - ІІ місце
Щербина Олександра (10-А) - ІІ місце
 
Толстой Нікіта (8-В) - ІІІ місце
Демчук Анастасія (10-А) - ІІІ місце

Обслуговуюча праця (учитель Кульчицька Т.І.)
П'яткова Катерина (9) - І місце 

Переглядів: 31 | Додав: Style | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar