Понеділок, 22.01.2018, 03:53
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Миколаївська гімназія №41

Меню
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Категорії розділу
Олімпіади [4]
Гімназія 41 (2015)
Гімназія 41 (2014)
Гімназія 41 (2012)
Наше опитування
Найулюбленіший предмет

Всього відповідей: 1332
Пошук по сайту
Map of visits
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2017 » Грудень » 28 » Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2016-2017 н.р.
14:51
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2016-2017 н.р.

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

   з хімії (учитель Шевченко Оксана Григоріївна)
Колосюк Андрій (9-В клас) - ІІ місце
Колосов Дмитро (7-А клас) - ІІІ місце
Марченко Олександр (7-А клас) 
- ІІІ місце
Онищенко Нікіта  (8-В клас) - ІІІ місце
Щербина Олександра (9-В клас) - ІІІ місце
Бавикіна Вікторія (10-Б клас) - ІІІ місце
Ворошилов Даніїл  (11-Б клас) - ІІІ місце

   з інформатики (учитель Соколенко Василь Віталійович)
Сербін Андрій (8-Г клас) - ІІІ місце

   з географії (учитель Слободян Тамара Георгіївна)
Онищенко Нікіта  (8-В клас) - ІІІ місце
Дідріхс Антон (8-А клас) - ІІІ місце
Чуприна Євген (8-Б клас) 
- ІІІ місце
Трусов Данило (8-А клас) - ІІІ місце
Захаров Нікіта (9-Б клас) - ІІІ місце
Гіржева Єлизавета (10-А клас) - ІІ місце

 з історії 
Онищенко Нікіта  (8-В клас) - ІІІ місце (учитель Козлова Людмила Василівна)
Захаров Микита (9-Б клас) - І місце (учитель Мороз Антоніна Анатоліївна)
Кирюшко Анастасія (9 клас) - ІІІ місце (учитель Мороз Антоніна Анатоліївна)
Барашко Юлія  (10-А клас) - І місце (учитель Козлова Людмила Василівна)
Гіржева Єлизавета  (10-А клас) - ІІІ місце (учитель Козлова Людмила Василівна)

 з математики
Михайлюк Нікіта  (6-Б клас) - ІІ місце (учитель Усенко Лариса Олександрівна)
Бутрій Віталій  (7-А клас) - ІІІ місце (учитель Усенко Лариса Олександрівна)
Колосюк Андрій  (9-В клас) - ІІІ місце (учитель Богдан Тетяна Дмитрівна)

 з обслуговуючої праці (учитель Кульчицька Тетяна Іванівна)
Рижкова Марія (8-Г клас) - ІІ місце
Пилюга Юлія (7-Б клас) - ІІІ місце
Гіржева Єлизавета (10-Б клас) 
- ІІ місце

з технічної праці (учитель Мельник Василь Іванович)
Галайда Артем (8-А клас) - ІІІ місце

з фізики (учитель Новак Неля Миколаївна)
Чумак Андрій (7-А клас) - ІІІ місце
Марченко Олександр (7-А клас) - ІІІ місце
Будак Михайло (8-А клас) 
- ІІ місце

з інформаційних технологій (учитель Пиртя Тетяна Олегівна)
Дериволков Денис (6-Б клас) - ІІІ місце
Параскун Артем (9-А клас) - ІІІ місце
Гергіль Іван (10-А клас) 
- ІІІ місце
Димо Юлія (10-Б клас) - ІІ місце
Попова Владислава (10-А клас) - ІІ місце

Колода Єлизавета (11-Б клас) - ІІІ місце

з англійської мови
Флок Юлія (8-Б клас) - ІІІ місце (учитель Рижова Олена Володимирівна)
Іванова Єлизавета (10-А клас) - ІІ місце (учитель Трост Марина Олександрівна)
Щербина Марія (11-А клас) 
- ІІІ місце (учитель Слепухіна Маргарита Михайлівна)
Чаленко Інна (11-А клас) - ІІІ місце (учитель Слепухіна Маргарита Михайлівна)

з німецької мови (учитель Рижова Олена Володимирівна)
Кисельова Олександра (11-А клас) - ІІІ місце 

 з біології (учитель Терещенко Тетяна Миколаївна)
Щербина Олександра  (9 клас) - ІІ місце
Бавикіна Вікторія (10-Б клас) - ІІ місце
Бондарчук Віталій (11-Б клас) - ІІІ місце
Демчук Анастасія (9-А клас) - ІІІ місце
Трусов Данило (8-А клас) - ІІ місце (учитель Устинова Мирослава Адамівна)

із зарубіжної літератури
Журавель Катерина  (9-А клас) - І місце (учитель Моргун Марія Сергіївна)
Барашко Юлія (10-А клас) - І місце (учитель Щокіна Галина Вікторівна)
Городнічева Юлія (11-Б клас) - І місце (учитель Васильянц Марина Саркисівна)

з правознавства (учитель Мороз Антоніна Анатоліївна)
Новгородцева Аміна  (9-А клас) - ІІІ місце 
Барашко Юлія (10-А клас) - ІІІ місце 

з української мови та літератури
Величко Катерина  (7-Б клас) - ІІ місце (учитель Величко Ірина Сергіївна)
Бутрій Віталій (7-А клас) - ІІ місце (учитель Зуб Ольга Іванівна)
Мєдвєдєва Анастасія (9-Б клас) - ІІІ місце читель Філатова Олена Миколаївна)
Бавикіна Вікторія (10-Б клас) - ІІІ місце (учитель Гриценко Юлія Сергіївна)
Городнічева Юлія (11-Б клас) - ІІІ місце читель Філатова Олена Миколаївна)

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 145 | Додав: Style | Рейтинг: 0.0/0